Valodu kursi uzņēmumiem

Valodu zināšanas mūsdienās ir viens no noteicošajiem faktoriem, lai gūtu panākumus gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē.
Dažādu jomu un uzņēmumu darbinieku novērtē, ja uzņēmums organizē apmācības, kas vērstas uz darbinieku izaugsmi. Katram uzņēmumam ir konkrētas situācijas, kurās nepieciešamas svešvalodu zināšanas. Ieguldījums darbinieku profesionālajā pilnveidē paplašina biznesa attīstības un sadarbības iespējas.
Communication Teachers Group piedāvājam valodas kursus uzņēmumu darbiniekiem ar jebkuru valodas zināšanu līmeni: gan iesācējiem, gan lietpratējiem. Mācības vada profesionāli un pieredzējuši ārvalstu pasniedzēji. Mūsu mērķis ir radīt uzticību mūsu studentu vidū, lai viņi varētu apgūt komunikācijas prasmes mērķa valodā visefektīvākajā veidā. Mūsu valodu kursi tiek piedāvāti nelielās grupās (2-10 studenti), pamatojoties uz individuālu un interaktīvu valodas mācīšanas pieeju. Nodarbības var tikt vadītas Jūsu uzņēmuma telpās vai CTGroup telpās Rīgā.
Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu linda.mikelsone-lauva@ctgroup.lv vai tālruni +371 28009958. Mūsu klientu menedžeris sniegs Jums sīkāku informāciju pēc jūsu pieprasījuma un palīdzēs izvēlēties Jūsu uzņēmuma darbinieka vajadzībām atbilstošāko risinājumu.
Mums ir pieejams visplašākais mācību materiālu klāsts, lai nodrošinātu tieši Jūsu uzņēmumam raksturīgo valodas specifiku. Pieejamas vispārējas un lietišķās svešvalodas programmas finansistiem, mārketinga, pārdošanas un iepirkumu, personāla daļu darbiniekiem, juristiem, kā arī specifiskas programmas dažādu industriju pārstāvjiem - tajā skaitā pārtikas, IT, loģistikas, apsrošināšanas, naftas pārstrādes, policijas, tūrisma, medicīnas u.c.

Mācības tiek organizētas sekojoši:
Uzņēmumu darbinieku bezmaksas testēšana viņu valodas zināšanu līmeņa noteikšanai. Pēc pieprasījuma, piedāvājam arī mutisko testu kopā ar pasniedzēju. Pēc valodas līmeņa noteikšanas, darbinieki tiek sadalīti mācību grupās. Apmācību kvalitātes monitorings: starptests un nobeiguma testēšana, mutiskais eksāmens. Regulāras atskaites kompānijas vadībai par darbinieku mācību rezultātiem un nodarbību apmeklētību.
Programmu piedāvājums:

Angļu sarunvaloda (General English) 
Lietišķā angļu valoda (Business English)
Angļu valoda profesionālajai darbībai (English for Specific Purposes)

Mūsu klienti, kas apguvuši dažādas valodas pie mums