Valodu kursi bērniem un jauniešiem

Vai vēlaties, lai arī Jūsu bērns iemantotu vienu no svarīgākajām 21.gadsimta prasmēm? Communication Teachers Group valodu skola piedāvā Jūsu bērnam iegūt svešvalodu zināšanas, kas viņam pavērs ceļu nākotnē. Individuālās nodarbības sniegs Jūsu bērnam lielākas iespējas runāt, savukārt grupas nodarbībās bērni gūs vairāk prieka.

Individuālās nodarbības (angļu, krievu, vācu, franču, spāņu, latviešu):

Individuālu kursu priekšrocība ir to augstā efektivitāte. Mācības vada ārzemju pasniedzējs, kurš pasniedz savu dzimto valodu, līdz ar to bērns dzird un izkopj pareizu izrunu un valodas lietojumu, Pasniedzēja uzmanība tiek veltīta tikai vienam studentam. Pētījumi liecina, ka bērni, kuri agri sāk apgūt svešvalodu, labāk attīsta pareizu intonāciju un izrunu. Svešvalodas mācīšanās šodien multiplicēsies bērna nākotnes izglītības un karjeras iespējā.

CTGroup piedāvā angļu un vācu valodas kursus vairākās vecuma grupās:

4-6 gadi (Vienas nodarbības ilgums ir 45 minūtes. Kurss ilgst 60 akadēmiskās stundas. Grupas sastāv no 3 līdz 9 personām) Bērni sekmēs tādas valodas prasmes kā klausīšanās, lasīšana un runāšana. Skolotājs interaktīvi iesaista bērnus dažādās aktivitātēs, spēlējot spēles, mācoties un dziedot dziesmas.

7-12 gadi (Vienas nodarbības ilgums ir 45 minūtes. Kurss ilgst 60 akadēmiskās stundas. Grupas sastāv no 3 līdz 9 personām) Ar interaktīvām aktivitātēm, kursa laikā tiek praktizētas visas četras valodas prasmes - lasīšana, rakstīšana, runāšana un klausīšanās. Skolotājs  veicina un uztur studentu motivāciju, nodrošinot pozitīvu un draudzīgu, tai pat laikā uz mācībām vērst atmosfēru.

13-15 gadi (Vienas nodarbības ilgums ir 45 minūtes. Kurss ilgst 60 akadēmiskās stundas. Grupas sastāv no 3 līdz 9 personām) Spēlēs un diskusijās jaunieši uzlabo angļu valodas prasmes, attīsta socializēšanās prasmes. Nodarbības norisinās pie pasniedzēja, kurš pasniedz savu dzimto valodu, tādējādi jaunieši dzird un izkopj pareizu intonāciju un izrunu.

16-18 gadi (Vienas nodarbības ilgums ir 45 minūtes. Kurss ilgst 60 akadēmiskās stundas. Grupas sastāv no 3 līdz 9 personām) Studentiem tiek dota iespēja runāt visvairāk, kas ir būtisks elements, efektīvai valodas apguvei un attīstībai. Kursa laikā jaunieši sekmēs visas valodas prasmes- klausīšanos, lasīšanu, runāšanu un rakstīšanu. Svešvalodas mācīšanās šodien multiplicēsies bērna nākotnes izglītības un karjeras iespējā.

Lai pieteiktos kursiem, sazinieties ar mums pa telefonu 28009958 vai e-pastu riga@ctgroup.lv.