Pieteikties kursiem

 
Angļu valoda
Angļu valoda
Lasīt vairāk

Mūsdienīgas angļu valodas programmas savienojumā ar CTGroup metodi, kas papildināta ar jaunākajiem pētījumiem svešvalodu apmācībā, nodrošina augstu efektivitāti un ātru rezultātu. Turklāt nodarbības vada pasniedzēji, kuriem angļu valoda ir dzimtā.

Jūs varat izvēlēties rīta vai vakara grupu, kā arī individuālās nodarbības.

Ja Jums ir angļu valodas priekšzināšanas, lūdzu, piesakieties uz konsultāciju, aizpildot "Pieteikties kursiem" formu vai aizpildiet mūsu online testu. Ir svarīgi noteikt Jūsu priekšzināšanu līmeni, lai izraudzītos Jums piemērotu grupu vai individuālo kursu.

Vācu valoda
Vācu valoda
Lasīt vairāk

Mūsdienās vācu valodā runā vairāk nekā 100 miljoni cilvēku visā pasaulē. Vācu valodā izšķir divus dialektus - tā saucamo Hochdeutsch un Plattdeutsch.

Jūs varat izvēlēties nodarbības grupā vai individuālās nodarbības. Ar mūsu pasniedzējiem, kuriem vācu valoda ir dzimtā valoda, Jūs ātri sasniegsiet savu mērķi.

Ja Jums ir vācu valodas priekšzināšanas, lūdzu, piesakieties uz konsultāciju, aizpildot "Pieteikties kursiem" formu . Ir svarīgi noteikt Jūsu priekšzināšanu līmeni, lai izraudzītos Jums piemērotu grupu vai individuālo kursu.

Spāņu valoda
Spāņu valoda
Lasīt vairāk

329 miljoniem cilvēku spāņu valoda ir dzimtā valoda. Šis fakts ierindo spāņu valodu 2.vietā pasaulē pēc rādītāja - cik daudz cilvēku šo valodu sauc par savu pirmo valodu.

Aizpildiet "Pieteikties kursiem" formu un mēs Jums piedāvāsim individuālās spāņu valodas nodarbības kopā ar pasniedzēju, kuram šī valoda ir dzimtā.

Franču valoda
Franču valoda
Lasīt vairāk

Franču valoda ir dzimtā aptuveni 75 miljoniem cilvēku visā pasaulē. Bez tam, daudz vairāk cilvēku šo valodu sauc par savu otro valodu. Franču valoda ir arī otrā visbiežāk mācītā valoda tūlīt aiz angļu valodas.   

Aizpildiet "Pieteikties kursiem" formu un mēs Jums piedāvāsim individuālās franču valodas nodarbības kopā ar pasniedzēju, kuram šī valoda ir dzimtā.

 

Itāļu valoda
Itāļu valoda
Lasīt vairāk

Itāļu valoda pieder romāņu valodu grupai, kas nozīmē, ka itāļu, tāpat kā spāņu, franču un portugāļu valodas, ir latīņu valodas "bērns".

Aizpildiet "Pieteikties kursiem" formu un mēs Jums piedāvāsim individuālās itāļu valodas nodarbības kopā ar pasniedzēju, kuram šī valoda ir dzimtā.

Latviešu valoda
Latviešu valoda
Lasīt vairāk

Latviešu valoda pieder pie indoeiropiešu valodu saimes un kopā ar lietuviešu valodu  veido baltu valodu grupu.Latviešu valoda ir dzimtā valoda apmēram 1,7 miljoniem cilvēku. Ārpus Latvijas latviešu valodas pratēji dzīvo arī Austrālijā, ASV, Brazīlijā, Krievijā, Lielbritānijā un Zviedrijā.

Latviešu valodai ir trīs pamatdialekti, ko sīkāk iedala izloksnēs. Lībiskais  dialekts iedalās Kurzemes un Vidzemes izloksnē. Vidusdialekts - kursiskās, zemgaliskās un Vidzemes izloksnē. Augšzemnieku dialekts iedalās sēliskās un latgaliskās izloksnēs. Latviešu literārās valodas pamatā ir vidusdialekts.

Sagatavojam valsts valodas eksāmenam A, B, C līmeņiem. Sagatavojam naturalizācijas eksāmenam

IELTS, TOEFL
IELTS, TOEFL
Lasīt vairāk

Lai sagatavotos IELTS vai TOEFL starptautiskajiem testiem, Jums būs nepieciešamas vismaz B2 līmeņa priekšzināšanas un 42 nodarbības grupā.

Pirms pieteikties šiem kursiem, lūdzu, veiciet angļu valodas priekšzināšanu online testu sadaļā Testi

Tuvākie IELTS testa datumi 2016.gadā:

Tuvāki TOEFL testa datumi 2016.gadā:

Krievu valoda
Krievu valoda
Lasīt vairāk

Krievu valodas apmācības notiek pēc speciāli sagatavotas CTGroup programmas.

Jūs varat izvēlēties nodarbības grupā vai individuālās nodarbības. Ar mūsu pasniedzējiem, kuriem krievu valoda ir dzimtā valoda, Jūs ātri sasniegsiet savu mērķi.

Ja Jums ir krievu valodas priekšzināšanas, lūdzu, piesakieties uz konsultāciju, aizpildot "Pieteikties kursiem" formu. Ir svarīgi noteikt Jūsu priekšzināšanu līmeni, lai izraudzītos Jums piemērotu grupu vai individuālo kursu.