PAR MUMS

Communication Teachers Group (CTGroup) apvieno svešvalodu nozares speciālistus ar vairāk kā 10 gadu pieredzi, lai Jums visātrākā un efektīvākā veidā iemācītu jaunu svešvalodu vai papildinātu esošās zināšanas. Augstu kvalitāti nodrošina mūsu pieredze, efektivitāti - metode un pasniedzēji - ārvalstnieki, kuri pasniedz savu dzimto valodu.

Maksimiliāns CTG pirmo reizi izmantoja CTG Metodes® mācību stilu 1878.gadā. Kopš tā laika efektīvā sarunas pieeja ir palikusi par kompānijas kodolu. Pasniedzēji lieto komunikatīvu pieeju, kas ir balstīta uz klausīšanos un runāšanu, papildinot apmācību ar nozīmīgiem lasīšanas un rakstīšanas uzdevumiem tā, lai studenti apgūst jauno valodu tikpat dabiskā veidā kā viņi apguva savu dzimto valodu.

Mēs piedāvājam kā individuālas nodarbības, tā arī nodarbības uzņēmumos. Mūsu klienti ir gan bērni no četru gadu vecuma, gan pieaugušie. Mēs iedrošinām Jūs runāt tikai mērķa valodā no pirmās nodarbības un priecājamies kopā par Jūsu panākumiem. Bērni ir mūsu iedvesmas un prieka avots, savukārt pieaugušie un uzņēmumu klienti - arvien jaunu izaicinājumu un sasniegumu garants. Mūsu programmas ir pielāgotas dažādiem mērķiem un vajadzībām - gan policistam, gan ārstam vai mājsaimniecei - ikvienam atradīsim atbilstošo. Nodarbības rit 6 zināšanu līmeņos, izmantojot CTGroup metodi.