Mūsu stāsts

Viss sākās 1999.gadā, kad tagadējā Communication Teachers Group valodu skolas direktore Inga Zeide strādāja starptautiskā uzņēmumā ar vācu kapitālu. Akcionāru sapulces noritēja vāciski, ar tulku palīdzību. Tomēr akcionāri lēma, ka arī darbiniekiem ir jāprot vāciski un, tā kā Inga skolā bija mācījusies vācu valodu (lieki teikt, ka toreiz neko vairāk kā sasveicināties neprata), viņa bija pirmā, kas tika sūtīta mācīties uz Vāciju – uz slaveno Berlitz skolu. Pēc mēneša intensīvām valodas mācībām Inga bija pārsteigta, cik daudz ir apguvusi un sāka interesēties, kas šī par skolu un metodi. 2001.gadā sakrita Berlitz Inc. interese ienākt Eiropas austrumu blokā ar Ingas interesi uzsākt savu biznesu un 2002.gadā uz franšīzes līguma pamata tika atvērts pirmais Berlitz valodu centrs Rīgā. Valodu centrs ātri iekaroja Latvijas tirgu un klientu uzticību.

Kopš tā laika daudz ūdeņu ir aiztecējis. Kopš 2014.gada Berlitz centrs Rīgā ir pārtapis par Communication Teachers Group valodu skolu. Šobrīd Communication Teachers Group valodu skola apvieno svešvalodu nozares speciālistus ar vairāk kā 10 gadu pieredzi no 10 pasaules valstīm. Noturīgu kvalitāti nodrošina mūsu pieredze, efektivitāti - metode un pasniedzēji - ārvalstnieki, kuri pasniedz savu dzimto valodu.

Esam vienlīdz stipri un radoši kā svešvalodas pasniegšanā bērniem no 4 gadu vecuma, tā pieaugušajiem gan individuāli, gan dažādu nozaru un lieluma uzņēmumos.